ARToy stavebnice pohyblivého modelu The See Sawrasaurs

152
Neohodnoceno

Pohyblivé puzzle dinosaurů


  • (> 5 ks) Odeslání do 3 dnů
844 Kč
Kategorie: 3D puzzle
 

Pohyblivé puzzle The See Sawrasaurs

 

Artová hračka - sestav si svou pohyblivou hračku. Není to jen taková stavebnice, ale takové malé umělecké dílo.

Hračka ARToy učaruje děti i dospělé.

 

 

Modely jsou vyrobeny v dokonalém řezu s vysokou kvalitou z recyklovatelné překližky. Pro složení ARToy pohyblivých modelů není zapotřebí lepidlo nebo nářadí. Skládání modelů ARToy je nejen hodně zábavné, ale také velmi poučné, protože ukazuje mechanické principy ozubených kol, táhel a pák. To vše vytváří atraktivní a interaktivní provedení pomocí svých vlastních rukou. 


Úžasný svět ARToy modelů. Stačí pouze jen pár kroků k sestavení a zázračné mistrovské dílo je hotovo. 


Ekologické stlačené borové dřevo dovážené z Nového Zélandu.Německý a britský design, silný a bezproblémový. Přesné díly s nulovou tolerancí chyb.

Jemné a pomalé otáčení. Všechny díly jsou vzájemně propojeny.Malá části posilují model dohromady. 

 

PRO JAKÉ DĚTI JE HRAČKA URČENÁ?

Vhodné pro děti od 8 let.

 

Z JAKÉHO JE MATERIÁLU?

dřevo

 

Rozměry: 31x15x33 cm

 

Kdo stojí za hračkami ARToy?

Pohyblivé modely ARToy jsou dílem britského designéra jménem Keith Newstead.Již jeho dětství jej inspirovalo k tomu, aby se stal uměleckým tvůrcem designových automatů. Po desetiletích v dané oblasti, se Keith Newstead stal celosvětovým mistrem v tomto nevšedním uměleckém oboru. Jeho díla jsou velmi žádaná, mnoho slavných značek jej požádalo o kreativní spolupráci. Jeho umělecká díla můžete vidět v britském muzeu, Tower of London nebo v Národní galerii Velké Británie.Kromě toho, že jsou jeho práce krásné a umělecké, jsou také vědecké povahy. Každá část jeho experimentálního designu je testována a zlepšována, dokud není perfektní.Keith neustále posouvá hranice svého řemesla. Vyvinul mimořádně mnoho automatů a přidal zvukové efekty do svých návrhů. Neustále se snaží najít nové způsoby, jak vhodně použít papír a dřevo - přírodní materiály s minimálním dopadem na životní prostředí.Návrhy Keithových automatů sdílejí mnoho podobností s filmy Tima Burtona, které jsou proslulé bohatými uměleckými detaily, temnými podtexty a suchým humorem. Práce obou těchto tvůrčích géniů nás dopravují zpět do dětství.