Bigjigs Toys Deska nasazování s čísly

Pomůcka rozvíjející jemnou motoriku, pomůže trénovat barvy a první počty.


  • (1 ks) Skladem
499 Kč
Kategorie: HRAČKY PODLE VĚKU
 

Deska nasazování s čísly

 

Skvělá hrací pomůcka vhodná pro rozvíjení jemné motoriky, procvičování barev, logického myšlení a počítání. Nasazování podporuje koordinaci oko - ruka. Skvělá pomůcka do každého pokojíčku. 

 

PRO JAKÉ DĚTI JE hračka URČENÁ?

Vhodné pro děti od 2 let.

 

Z JAKÉHO JE MATERIÁLU?

Dřevo

 

Hračka splňuje bezpečnostní normy a má certifikáty nezávadnosti.

 

Rozměry21 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bigjigs Toys je Anglická značka, která byla původně založena na výrobu puzzlí, v roce 1985. Majitelé pracovali s láskou a vyráběli vše ručně, v malém zahradním domku a výrobky nosili na trh.

 

 Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun  a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. 

 

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. 

 

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.