Novinka

Bigjigs Toys Dřevěná korálková houpačka

  • 1 z 3

Dřevěná korálková houpačka na zahradu, vhodná od 12 měsíců!


  • (1 ks) Skladem
504 Kč
Kategorie: VENKOVNÍ A ZAHRADNÍ HRY
 

 

Dřevěná korálková houpačka

 

Dřevěná houpačka s korálky je ideální jako první houpačka pro naše nejmenší, díky extra upevňovacím popruhům mezi nožičky.

 

Houpání bezesporu působí blahodárně na lidský organismus, uklidňuje a navozuje pocity štěstí  a radosti, a to nejen u dětiček. 

 

Houpačka je lakovaná, k připevnění jsou nutné karabiny, které nejsou součástí dodávky.

 

Pro koho je určena?

Pro děti do jednoho roku. Nosnost 25 kg.

 

Rozměry

30x112x25 cm

 

Lano nastavitelné do maxima 1,12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bigjigs Toys je Anglická značka, která byla původně založena na výrobu puzzlí, v roce 1985. Majitelé pracovali s láskou a vyráběli vše ručně, v malém zahradním domku a výrobky nosili na trh.

 

 Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun  a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. 

 

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. 

 

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.