Bigjigs Toys Dřevěná skříňka se zámky

2873
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Motorická skříňka rozvíjí dovednosti dětí!


  • (> 5 ks) Skladem
856 Kč
Kategorie: Typu Montessori
Hmotnost: 1.12 kg
 

Dřevěná skříňka se zámky

Skvělá interaktivní hračka dle pedagogického směru montessori typu activity board. Dřevěná skříňka se zámky  vede děti k učení skrze jejich přirozenou chuť objevovat nové věci. 

Dřevěný skříňka obsahuje různé zámky a zápatky, dveře na řetěz, D-zámky a cylindrické vložky. Skříňka bude skvělý dárek pro zvídavé holky i kluky. 

CO MOTORICKÁ HRAČKA dřevěná skříňka SE ZÁMKY ROZVÍJÍ?

Hračka je vhodná pro osvojení si jemné motoriky a koordinaci pohybů

 

PRO KOHO JE HRAČKA VHODNÁ?

Hračka je ideální pro děti od 3 let

Bigjigs Toys je Anglická značka, která byla založena roku 1985. Bigjigs Toys byla zpočátku založena jako firma na výrobu dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun  a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.