Bigjigs Toys Vkládací krabička s tvary

Učme děti rozpoznávat barvy a tvary!


  • (> 5 ks) 1 až 3 dny
362 Kč
Kategorie: 0-2 roky
 

Vkládací krabička s tvary

Tato didaktická hračka učí naše děti primárně geometrickým tvarům, později také barvám.

Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje soustředění.

Těchto vkládaček je na trhu spousta a různých druhů, tady vyzdvihujeme praktickou krabičku s odolným víkem, která se jednoduše uklidí do poličky a vkládací kostičky se časem nepoztrácí. 

 

Pro koho je hračka určena?

Dětem od 12 měsíců

 

MATERIÁL A ROZMĚR

Dřevo, 15x15x7,5 cm

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bigjigs Toys je Anglická značka, která byla původně založena na výrobu puzzlí, v roce 1985. Majitelé pracovali s láskou a vyráběli vše ručně, v malém zahradním domku a výrobky nosili na trh.

 

 Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun  a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. 

 

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. 

 

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.