O NÁS - BAFMESE

NÁŠ PŘÍBĚH

Ahoj. Dneska bych Vám ráda nastínila, kdo stojí za eshopem Bafmese. Kdo dělá příspěvky, kdo vybírá hračky a kdo expeduje. Jsme malá rodinná firmička, skládající se ze tří žen.

Tři ségry a zároveň tři nejlepší kamarádky. Každá jsme úplně jiná, každá máme svou rodinu a různě staré děti, jedna dokonce i vnučku.

Není nám lhostejná budoucnost naší planety,a proto se rádi obklopujeme ekologickými věcmi. 

Jsme Bára, Verča a Hanka.

Bára a Verča jsou majitelkami eshopu U Barverky. Je to eshop převážně s českou přírodní kosmetikou. Vybírají tam pro Vás ty nejlepší přípravky bez chemie. Samy je na sobě testují, aby věděly, co prodávají a mohly je doporučovat zákaznicím na míru. Svou práci milují a v Písku mají i obchůdek. Zároveň nabízí produkty pro ekologickou domácnost. Přes přírodní čistící prostředky po skvělé látkové chlebokapsy. Jednou se ale rozhodly, že by to chtěly posunout někam dál

A tak vznikl eshop Bafmese. Do tohoto rozjetého vlaku jsem k nim naskočila i já, nejmladší ségra, maminka malého Kubíka. Hračky jsou u nás teď aktuální téma, proto je pro mě vlastně zábavou hledat na trhu a vybírat k nám ty nejlepší. Dále spravuji sociální sítě a i samotný eshop. Všechny tři nás práce moc baví a děláme ji s láskou. Dáváme si záležet, abychom se mohly věnovat každému zákazníkovi individuálně a osobně. 

Přesto že jsme každá úplně jiná, máme hodně společného. Jsme všechny maminkami, Verča už dokonce i babičkou malé Sofinky a milujeme přírodu. Dáváme přírodním materiálům přednost před plastem a proto na našem eshopu najdete převážně krásné, dřevěné hračky a hry s přidanou hodnotou. Máme rády takové, které dětem i něco dají a nenásilnou formou je i něco naučí. Baví nás značky, jejichž výroba nezatěžuje životní prostředí a jsou z obnovitelných zdrojů.

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete se rádi vracet.

Vaše

 

Bára, maminka Vilíka (12) a Barunky (10) má na starosti ceny, jednání s dodavateli a společně s Veru se střídají v expedování balíků.

 

Verča, maminka už dospělého Matyho a babička Sofinky (2)

se střídá s Baru při expedování balíků a má na starosti emailing a stará se o Vaši spokojenost.

 

Hanka, maminka malého Kubíka (1.5) spravuje sociální sítě a eshop.

Brouzdá po trhu, zjišťuje si informace, vybírá ty nejlepší hračky a píše články na web.

 

 

Všechny tři se střídáme v komunikaci s Vámi, našimi zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit kdykoliv, jsme tu denně, včetně víkendů a dovolené.