Malá Áňa Karty HOUBIČKY + A4

Sada patnácti hub, s krásnými autorskými kresbami!


  • (> 5 ks) 1 až 3 dny
390 Kč
Kategorie: Malá Áňa
 

HOUBIČKY + A4

Nádherně ilustrovaná sada patnácti hub, které můžete nalézt v našich lesích. Originální kartičky mají navíc piktogram, díky kterým poznáte, jestli jsou houby jedlé a chutné, jedlé, nejedlé či jedovaté.

S těmito kartami bude vzdělávání hračka! Pojďme dětem ukázat, jaké houby můžete sbírat a jaké ne!

Kartičky a karta A4 jsou v tiskárně profesionálně vytisknuty na silnější papír a zalaminovány (kartičky jsou již nastříhané, takže s nimi nebudete mít již žádnou práci).

Mají v rohu otvor na kroužek, takže si je můžete zavěsit třeba na baťůžek a vyrazit s nimi přímo do přírody a prozkoumávat tak svět.


Sada obsahuje zaškrtávací karty, kde si můžete smazatelným fixem vyznačit, kterou houbu jste již nalezli - lze tedy používat opakovaně.

Na kartě A4 jsou k sobě vyobrazeny jednotlivé houby v odpovídajícím poměru, takže krásně vidíte, že např. bedla je větší než liška. Kartu A4 můžete zavěsit třeba v pokojíčku.

Pro snadné a přehledné uskladnění karet a zaškrtávacích karet dodáváme ke kartičkám i kartónovou krabičku s naší samolepkou houbičky.

 

Seznam houbiček: Muchomůrka červená, muchomůrka zelená, liška obecná, hřib satan, hřib žlučník, kuřátka sličná, smrž obecný, hřib žlutomasý, bedla vysoká, hřib smrkový, klouzek sličný, pýchavka obecná, hřib hnědý, křemenáč březový, prašivka maličká

 

PRO KOHO JSOU KARTY URČENÉ?

Dětem od tří let.

 

CO OBSAHUJE SADA?

- 15 kusů karet
- 2 kusy zaškrtávacích karet
- 1 kartu A4
- 1 kroužek z ocelového lanka potažený bužírkou s šroubovacím otvíráním
- 1 kartónovou krabičku (dodáváno v nesloženém stavu)
- 1 samolepku houby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: