Malá Áňa Karty LESNÍ ZVÍŘÁTKA + A4

Sada jedenácti lesních zvířat, které jsou krásnými autorskými kresbami!


  • (> 5 ks) 1 až 3 dny
390 Kč
Kategorie: Malá Áňa
 

LESNÍ ZVÍŘÁTKA + A4

 

Sada jedenácti lesních zvířat, které se převážně vyskytují v našich lesích! Najdete na nich i jejich stopy, pro větší dobrodružství na výletě! Vystopujete tyto zvířata?

 

S těmito kartami bude vzdělávání hračka! Pojďme dětem ukázat, jací ptáci žijí kolem nás!

 

Kartičky a karta A4 jsou v tiskárně profesionálně vytisknuty na silnější papír a zalaminovány (kartičky jsou již nastříhané, takže s nimi nebudete mít již žádnou práci).

V rohu mají otvor na kroužek, takže si karty můžete zavěsit třeba na baťůžek a vyrazit s nimi přímo do přírody a prozkoumávat tak svět.


Sada obsahuje zaškrtávací karty, kde si můžete smazatelným fixem vyznačit, které zvířátko jste již zahlédli - lze tedy používat opakovaně.

Na kartách A4 jsou k sobě vyobrazeny jednotlivá zvířata v odpovídajícím poměru, takže krásně vidíte, že např. jezevec je větší než veverka. Karty A4 můžete zavěsit třeba v pokojíčku.

Pro snadné a přehledné uskladnění karet a zaškrtávacích karet dodáváme ke kartičkám i kartónovou krabičku s naší samolepkou medvídka.

Seznam lesních zvířátek:

Srnec obecný (srnec a srnka), jelen evropský (jelen a laň), medvěd hnědý, prase divoké, liška obecná, vlk obecný, veverka obecná, rys ostrovid a jezevec lesní

 

PRO KOHO JSOU KARTY URČENE?

Dětem od tří let

 

CO OBSAHUJE SADA?

- 11 kusů karet
- 2 kusy zaškrtávacích karet
- 2 karty A4
- 1 kroužek z ocelového lanka potažený bužírkou s šroubovacím otvíráním
- 1 kartónovou krabičku (dodáváno v nesloženém stavu)
- 1 samolepku medvídka

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: