Tip

Le Toy Van Petilou hrací panel tvary

  • 1 z 3

Hrací panel s tvary na šňůrce, v nádherném designu. Udržitelná hračka!


  • (> 5 ks) 1 až 3 dny
582 Kč
Kategorie: 0-2 roky
 

Le Toy Van Petilou hrací panel tvary

 

Hrací panel s geometrickými tvary na šňůrce.

Je vyrobený z vysoce kvalitního dřeva z udržitelných a obnovitelných zdrojů a ručně domalován ekologickými barvami.

Je určen pro naše nejmenší a může být namontován na zdi, nebo volně položený na stole či podlaze. Tento šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play.

Spolu vytvoří příjemné a zábavné prostředí v dětském pokojíčku.

 

 

 

  PRO KOHO JE URČENÁ?

Pro děti od 18 měsíců

 MATERIÁL, ROZMĚRY

                       Vysoce kvalitní dřevo, 19,8x3,1-4,1x17,6 cm

 

 

Značka 

Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je speciálně vytvořena pro nejmenší děti, jejich zvídavost a rozvoj motorických i senzorických schopností formou zábavné hry. Petilou hledá inspiraci v barvách duhy a přirozeném vývoji dítěte. Hračky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva z udržitelných zdrojů, jsou barveny speciální šetrnou technologií, zaručují tak dlouhodobou životnost. Splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. Všechny hrany hraček jsou zaoblené. Použité barvy jsou zdravotně nezávadné. Děti si tak mohou užívat hraní bezpečně každý den! Hračky z řady Petilou od Le Toy Van se rychle stanou oblíbené v celé rodině i pro budoucí generace.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

LE TOY VAN

 

Tahle značka vyrábí vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním stylu. Dávají si záležet na tom, aby přírodní materiály byli vysoce kvalitní a hračky měly vyjímečné detailní zpracování. Tyto hračky jsou ručně (!!!) domalovávané, ekologickými barvami.

Jejich hračky jsou inspirované dětskou představivostí a podporují plnohodnotný rozvoj dětí

Společnost byla založena v roce 1995 v anglickém městě Surreym jako rodinná firma a zakladatelé navázali na více než 150 let zkušeností v ruční výrobě hraček.

Hračky jsou vyráběny ve Velké Británii a tato značka si zakládá na výběru vysoce kvalitního dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů.

Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa.