Le Toy Van Petilou Skládací věž zvířátka

  • 1 z 3

Komu zvířátka spadnou? Balanční hra!


  • (> 5 ks) Na dotaz
422 Kč
Kategorie: Balanční hry a hračky
 

 Petilou Skládací věž zvířátka

 

Skládací a balanční hra s motivem zvířátek.

Komu se podaří položit zvířátko nejvýše, aniž by spadlo? Hra, při které si užijete spoustu zábavy. 

Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je speciálně vytvořena pro nejmenší děti, pro jejich zvídavost a rozvoj motorických i senzorických dovedností.

Hračky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva z udržitelných zdrojů, jsou barveny speciální šetrnou technologií, zaručují tak dlouhodobou životnost.

 

PRO KOHO JE URČENA?

Dětem od 12 měsíců

 

MATERIÁL,ROZMĚRY:

Vysoce kvalitní dřevo, rozměr balení: 14x14x5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

LE TOY VAN

 

Tahle značka vyrábí vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním stylu. Dávají si záležet na tom, aby přírodní materiály byli vysoce kvalitní a hračky měly vyjímečné detailní zpracování. Tyto hračky jsou ručně (!!!) domalovávané, ekologickými barvami.

Jejich hračky jsou inspirované dětskou představivostí a podporují plnohodnotný rozvoj dětí

Společnost byla založena v roce 1995 v anglickém městě Surreym jako rodinná firma a zakladatelé navázali na více než 150 let zkušeností v ruční výrobě hraček.

Hračky jsou vyráběny ve Velké Británii a tato značka si zakládá na výběru vysoce kvalitního dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů.

Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa.