Akce

Montessori duhová houpačka 5v1

4503
7 hodnocení

Montessori houpačka rainbow rocker pro správný motorický rozvoj vašeho dítěte

  • 3 199 Kč 100 Kč –3 %
  • (> 5 ks) Skladem
3 099 Kč
Kategorie: Typu Montessori
 

Montessori duhová houpačka 5v1

rainbow rocker

 

Znáte Montessori houpačku? Byla vytvořena jako hračka pro zvídavá dítka a pro jejich správný motorický rozvoj. Tato houpačka vaše děti jen tak neomrzí, jelikož má všestranné využití. Vaše dítko může přirozenou cestou zdokonalovat své schopnosti a dovednosti.  
 
Rozměry: 85x39x39 cm
 
Montessori houpačka lze použít jako houpačka, skrýš, sedačka, prolézačka nebo skluzavka. 

 

 

Pro koho je vhodná?

Je vhodná pro děti od 1 roku do 8 let. 

 

Z čeho je vyrobená?

Je vyrobena ručně z nejkvalitnějších materiálů. Je dohladka opracovaná a lakovaná barvami s atestem.

 

Proč je montesorri houpačka tak dobrá?

 

stimuluje aktivní motorický vývoj vašeho dítěte

zlepšuje rovnováhu

zpevňuje svaly 

nabízí několik možností využití

 

5 funkcí v jedné hračce:

 

  • Houpačka – je vyvinutá s ohledem na bezpečné houpání jak malých, tak i větších dětí, díky dvěma úchytům po okrajích. Houpat se mohou najednou i dvě děti v rozdílném věku. Horní madlo navíc zaručuje bezpečné houpání, jelikož tvoří zábranu proti přetočení houpačky. Starší děti se mohou houpat ve stoje a formou hry posílí důležité svaly kolem páteře.
  • Skluzavka - otočením z houpadla vytvoříte most po kterém mohou děti přecházet nebo se z něj sklouznout dolů.
  • Sedačka - tato hračka se velmi rychle stane součástí vašeho nábytku. můžete ji využít při dívání na televizi tedy jako opěrátko nebo jako židličku. Díky nosnosti 110 kg unese i dospěláka.
  • Pultík - otočením na hranu vytvoříte pultík a ihned může vaše holčička prodávat, nebo z ní vykouzlete rychlý domeček či snad poslouží jako podium pro dětské divadelní představení? Dětská fantazie nemá hranice.
  • Prolézačka - pokud umístíte houpačku madly dolů vytvoříte skvělou prolézačku, z které si menší dítě může udělat i domeček.

 

 

Je houpačka bezpečná?

Nejdůležitějším prvkem konstrukce a výroby je ohled na bezpečnost našich dětí. Na houpačku jsou připevněna 4 madla a to hned z několika bezpečnostních důvodů. Díky madlům se i menší děti mohou držet po stranách a nestrkají prstíky mezi desky houpačky. Tvar horního držadla vyčnívá ven z houpačky a tím tvoří mantinel houpání a zabraňuje přetočení či pádu z houpadla. 

 

Jaký materiál byl na hračku použit?

Jako materiál na výrobu houpačky byla použita vysoce kvalitní břízové překližka, která zaručuje stálost a pevnost materiálu. Barva byla použita s atestem pro dětské hračky. 

 

Garantujeme nadstandardní zatížení 110 kg.

 

Zpracování včetně montáže můžete sledovat na našem videu: