Small Foot Dětské hudební nástroje Xylofon 15 tónů

2993
Neohodnoceno

dřevěný xylofón pro děti


  • (> 5 ks) Odeslání do 3 dnů
384 Kč
Kategorie: Hudební nástroje
 

Xylofón hudební nástroj pro děti

 

Děti milují hudbu, která je jejich nedílnou součástí již od narození. Hudební nástroje rozvíjí u dětí tvořivost, soustředění i hudební sluch. Podpořte je a pořiďte jim dřevěný xylofón, který jim umožní vytvořit svou první melodii.

 

Dřevěný xylofón v přírodním provedení se skládá z 15 dřevěných plátků, které vyluzují 15 tónů. Součástí balení jsou i dvě dřevěné paličky.

 

14505

 

PRO JAKÉ DĚTI JE HRAČKA URČENÁ?

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Z JAKÉHO JE MATERIÁLU?

Xylofón je vyroben ze dřeva 

 

Rozměry:  41x24x3,5 cm

 

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.