Tip

Small foot didaktické vkládací kostky ABC

  • 1 z 2

Dřevěné vkládací kostky učí děti barvy, tvary, čísla a písmena!


  • (> 5 ks) 1 až 3 dny
420 Kč
Kategorie: HRAČKY PODLE VĚKU
 

DIDAKTICKÉ VKLÁDACÍ KOSTKY ABC

Tak tohle je můj tip. Tato didaktická hračka má všestranné využití - učí děti tvarům, barvám, prostorovému vnímání, později počítání a písmenům a zároveň krásně rozvíjí jemnou motoriku.

U nás doma využíváme od jednoho roku a v každém období si syn něco najde. Aktuálně (18m) učíme na těchto kostičkách barvy.

Tvary už zvládá s přehledem!

Pokud máte doma zvídavé děti, tuto hračku rozhodně musíte mít.

Navíc jsou kostky ze dřeva a učí děti zacházet s přírodními materiály. 

 

PRO KOHO JE URČENA? 

Pro všechny zvídavé děti od 12 měsíců

 

MATERIÁL A ROZMĚR

Dřevo, 12x12x36 cm

 

 

Značka

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71.

Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí.

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Dřevěné hračky small foot jsou barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.