Small foot Dřevěná skládací duha XL nejoblíbenější hračka

2927
4 hodnocení

velmi oblíbená tzv. Montessori hračka, která rozvíjí motoriku dětiček.


  • (> 5 ks) Odeslání do 3 dnů
1 208 Kč
Kategorie: 0-2 roky
 

Small Foot Dřevěná skládací duha XL

 

Dřevěná, v současné době jedna z neoblíbenějších hraček pro dětičky, již od 12 měsíců.
Hra s touto dřevěnou duhou je velmi kreativní, má mnoho variací, kombinací a rozvíjí motoriku dětiček. Z duhy lze vytvořit také dráhy pro kuličky, vysoká věž nebo houpačka pro plyšáky. Která barva je nejkrásnější?

 

CO najdete v balení?

14ks dřevěných dílků
2ks dřevěných kuliček

 

 

 

Rozměry: 36x5x18 cm

Rozměry kuličky: Ø 4,5 cm

 

Hračky od firmy Small foot

 

Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.