Small foot Dřevěný zvukový bubínek exkluzivní přírodní dřevo

630
Neohodnoceno
  • 1 z 2

velmi oblíbený bubínek z přírodního dřeva


  • (> 5 ks) Odeslání do 3 dnů
205 Kč
Kategorie: Hračky podle věku
 

Small Foot Dřevěný bubínek exkluzivní

 

Bubínek z přírodního dřeva potěší každé dítko od útlého věku. Děti milují zvuky a pokud je mohou vyluzovat samy, je to úplně nejlepší. Zároveň se učí rytmům a slyšet jednotlivé tóny.

Tento bubínek se vašim ratolestem bude určitě líbit.

 

CO najdete v balení?

dřevěný bubínek
2ks kuliček

1ks dřevěná palička

 

 

Rozměry: výška 15 cm, průměr 11 cm

Pro děti od 3 let

 

Hračky od firmy Small foot

 

Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.