Small foot dřevěný vor tuleň

237
Neohodnoceno

Dřevěný vor s plachtou s tuleněm


  • (> 5 ks) Odeslání do 3 dnů
298 Kč
Kategorie: od 2 let
 

Vodní hračka vor tuleň

 

Krásný dřevěný vor, která úplně s klidem nahradí ten plastový. Pro dětičky a jejich vodní radovánky ideální. Jak k rybníku, tak do vany.

Vor rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

 

Jak je velká?

Rozměr: 16x9x20 cm

 

Z čeho je vyrobená?

Materiál: dřevo, látka

 

Je bezpečná, mohou ji děti strkat do pusinky?

Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. 

 

Kde se bere dřevo na její výrobu?

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.