Tip

Small Foot Houpačka pro nejmenší

Pohodlná, textilní, houpačka pro nejmenší!


  • (> 5 ks) 1 až 3 dny
1 170 Kč
Kategorie: Houpačky
 

 houpačka pro nejmenší

Kdo by se nechtěl houpat v této pohodlné houpačce?

Je textilní, pohodlná, dítě se v ní uvelebí dle libosti.

Využít ji můžeme na venkovním hřišti, ale i v pohodlí domova.

Za mě super věc, mít doma houpačku.

Já mohu jen doporučit.

Děti se houpají velice rády a my si u toho můžeme dělat své věci :)

 Navíc houpání bezesporu působí blahodárně na lidský organismus, uklidňuje a navozuje pocity štěstí  a radosti, a to nejen u dětiček. 

 

PRO KOHO JE URČENÁ?

Vhodná je od 18 měsíců, max. nosnost 25kg

 

MATERIÁL, ROZMĚRY

Pevný textil, broušené masivní tyčky, 36x24x53 cm

 

Značka

 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71.

Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí.

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Dřevěné hračky small foot jsou barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.