Small Foot Kuličková dráha se zvukem

030
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Vhodné pro děti od 3 let


  • (> 5 ks) Skladem
482 Kč
Kategorie: Dráhy
 

kuličková dráha se zvukem

Vložte skleněnou kuličku na začátek dřevěné dráhy a užijte si opravdický zvukový zážitek. Kulička postupně dopadá na různě veliké dřevěné destičky a tím vznikají různé zvuky, které se stávají cestou doků stále hlasitější. Kuličky jsou součástí balení.

 

PRO JAKÉ DĚTI JE kuličková dráha VHODNÁ?

Vhodná pro děti od 3 let

 

Z JAKÉHO JE MATERIÁLU?

dřevo

Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

 

Rozměr: 16x16x37 cm

 

 

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.