Small Foot Kuličková dráha se zvukem

  • 1 z 2

Opravdový zvukový zážitek!


  • (> 5 ks) 1 až 3 dny
482 Kč
Kategorie: Dráhy
 

kuličková dráha se zvukem

Vložte skleněnou kuličku na začátek dřevěné dráhy a užijte si opravdický zvukový zážitek. Kulička postupně dopadá na různě veliké dřevěné destičky a tím vznikají různé zvuky, které jsou směrem dolů stále hlasitější. 

Kuličky jsou součástí balení.

 

PRO JAKÉ DĚTI JE kuličková dráha VHODNÁ?

Vhodná pro děti od 3 let

 

Z JAKÉHO JE MATERIÁLU?

dřevo

 

 

Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71.

Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

 

Rozměr: 16x16x37 cm

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71.

Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí.

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Dřevěné hračky small foot jsou barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.