Small Foot Motorický dům se zámky

2870
Neohodnoceno

Motorická hračka rozvíjí dovednosti dětí!


  • (> 5 ks) Odeslání do 3 dnů
1 091 Kč
Kategorie: Provlékání, zavazování
 

Motorický dům se zámky

Skvělá interaktivní hračka dle pedagogického směru montessori typu activity board. Tento dřevěný domeček vede děti k učení skrze jejich přirozenou chuť objevovat nové věci. 

Dřevěný domeček obsahuje různé zámky a zápatky, dveře na řetěz, D-zámky a cylindrické vložky. Domeček bude skvělý dárek pro zvídavé holky i kluky. 

Co motorická hračka dům se zámky rozvíjí?

Hračka je vhodná pro osvojení si jemné motoriky a koordinaci pohybů

 

Pro koho je hračka vhodná?

Hračka je ideální pro děti od 3 let

 

Rozměry domečku:

15x15x28 cm

 

Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

 

 

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.