Small Foot Vodní hračka krokodýl v kanoi

240
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Natahovací dřevěná kanoe s krokodýlem


  • (> 5 ks) Odeslání do 3 dnů
210 Kč
Kategorie: od 2 let
 

 Vodní hračka natahovací kanoe s krokodýlem

 

Krásná dřevěná kanoe s krokodýlem, kterou když natáhnete, plave. Úplně s klidem nahradí tu plastovou.
Pro dětičky a jejich vodní radovánky ideální. Jak k rybníku, tak do vany.

Dřevěná hračka rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

 

Jak je velká?

Rozměr: 14x12x7 cm

 

Z čeho je vyrobená?

Materiál: dřevo, plast

Pohon: natahovací

 

Je bezpečná, mohou ji děti strkat do pusinky?

Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. 

 

Kde se bere dřevo na její výrobu?

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

small_foot_by_legler_m

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.