Novinka

Vilac Vesmírné navlékací tvary

3137
Neohodnoceno

Navlékání korálků v motivu vesmíru, rozvíjí jemnou motoriku a podporuje učení trpělivosti a soustředění.


  • (> 5 ks) Skladem
487 Kč
Kategorie: 0-2 roky
 

Vilac Vesmírné navlékací tvary

Krásné navlékání korálků v motivu vesmíru, od oblíbené značky Vilac. Děti navlékají 14 dřevěných korálků na textilní šňůrku. Nejen že trénují jemné motorické dovednosti, ale i koordinaci oko-ruka, soustředění a trpělivost. Za nás se synem (18m) tuto hračku můžeme jedině doporučit. Nejprve byl trochu neobratný, po chvíli pochopil. Skvělé je, že musí k navlečení použít obě ruce, jednou rukou navléci a druhou protáhnout šňůrku. To také není úplně jednoduché, a dítě si na to musí přijít. U nás je tato hračka velice oblíbená.
Co oceňujeme na této značce? Že hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Pro koho je hračka určena?

Pro děti od 18 měsíců

Materiál a rozměry

Dřevo, balení obsahuje 14 korálků, 12,5x12x12,5 cm

 

Značka

 

 

 

 

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.