Tip

Zvířátka z farmy puzzle

Tyto puzzle jsou vhodné úplně pro nejmenší děti.


  • (> 5 ks) 1 až 3 dny
175 Kč
Kategorie: 0-2 roky
 

puzzle - Zvířátka z farmy

 

Jednoduché dřevěné puzzle s motivem farmy, skládající se ze dvou dílků. Jsou vhodné právě pro naše nejmenší dětičky díky tomu, že dřevěné dílky jsou velké a dětem se s nimi dobře manipuluje. 

Tohle je můj tip! Máme je doma od jednoho roku, trénovali jsme a po chvíli je Kubík složil sám. Puzzle pomáhají trénovat jemnou motoriku,

koncentraci, koordinaci oko - ruka, smysl pro detail a orientaci v prostoru. Tyto dvojdílné puzzle jim v tom pomohou už od nejútlejšího věku. Skvělý tip na dárek k prvním narozeninám!

 

PRO KOHO JE HRAČKA URČENA?

Dětem od 12. měsíců

 

MATERIÁL, ROZMĚRY:

Dřevo,  14x10x0,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Bigjigs Toys je Anglická značka, která byla původně založena na výrobu puzzlí, v roce 1985. Majitelé pracovali s láskou a vyráběli vše ručně, v malém zahradním domku a výrobky nosili na trh.

 

 Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun  a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. 

 

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. 

 

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.